Půjčte si na občanský průkaz

Můžete si půjčit i bez stresu a složitého papírování. Můžete si půjčit na váš OP, kde stačí vyplnit pouze informace o vás a předložit OP. Tento typ půjček je vhodný pro všechny lidi. Není potřeba dokládat příjem, nebo doklad o nezadlužení a ani jiné potvrzení od úřadů či zaměstnavatele. Peníze za neúčelové nebo účelové půjčky se vyplácí v hotovosti, nebo na váś bankovní účet.

Nejlépe hodnocené půjčky

Nejlépe hodnocené půjčky

Získání úvěru je snadné a rychlé. Kolik si chcete půjčit?

Podrobnosti půjčky na občanský průkaz

K požádání o tento typ půjčky vám stačí jen OP. Pakliže žádáte přes internet, tak stačí poslat kopii OP emailem, nebo vytištenou kopii poslat na adresu poskytovatele. Také se dá půjčka domluvit osobně a doklad předložit u společnosti na sídle. Kopii tedy zařídí zaměstnanec banky, nebo firmy.

Půjčky na OP i pro cizince

Některé finanční společnosti také nabízí půjčky lidem, kteří nemají občanství v Čr, ale žiji v Čr. Občanský průkaz tedy nahradí cestovní pas, nebo jiný doklad totožnosti. Avšak některé společnosti trvají na potvrzení o trvalém pobytu v Čr.

Půjčky na op ihned

Půjčka na občanský průkaz je poskytována bezhotovostně, nebo hotovostně. Pokud žádáte o půjčku osobně na pobočce, tak se může jedna o rychlejší variantu, protože peníze můžete dostat ihned na místě. Bankovní převod může v některých případech trvat až dva pracovní dny. Jestliže používate bankovní účet u stejné banky, jako poskytovatel. Tak vám peníze přijdou ihned. Nejdelší je rozhodně vyplácení poštovní poukázkou. Tím způsobem, který peníze obdržíte většinou budete i splácet, ale u některých firem můžete splácet i jiným způsobem.

Půjčky na OP

Půjčky na OP se vždy schvalují jen osobám nad 18 let. Proto téměř všechny společnosti, jak bankovní, tak nebankovní požadují předložení občanského průkazu.

Půjčky na občanský průkaz ihned a hotově

Nechcete žádné složitosti, nebo komplikace a mít peníze rychle? Nechte si peníze vyplatit hotovostně a to jen předložením vašeho občanského průkazu. Tento typ půjček často nabízí firmy, které mají své kamenné pobočky, nebo sítě obchodních zástupců. Pokud žádáte o půjčku poprvé, tak není ani nutné sepisovat smlouvu o půjčce.

Tento typ půjčky se vyplatí hlavně tomu, kdo nemá bankovní účet a akutně potřebuje finance, neboť se dostal do finanční tísně.
Vždy je dobré si mikropůjčky pořádně ověřit a porovnat. Někdy se mohou úroky lišit až o několikset korun. Mnoho nebankovních společností nabízí své první půjčky zdarma. Bez poplatků, či úroků. Klient jednoduše vrací tolik kolik si půjčil. Pokud by si klient chtěl znovu půjčit, tak budou další půjčky podle sazeb společnosti.


Jak vybrat půjčku

Co by pro vás mělo být nejdůležitější? Podívejte se na hlavní parametry při výběru půjčky.

🌟🌟🌟🌟🌟