Konsolidace půjček

Víte co je to konsolidace? Je to termín, který se objevuje čím dál častejí. Jaký má tento termín význam? Prostě a jednoduše je to sloučení půjček. Více stávajících půjček do jedné nové. Tuto zkonsolidovanou půjčku můžeme převést jak k novému poskytovateli půjčky a nebo jí mít u jednoho ze stávajících.

Nejlépe hodnocené půjčky

Nejlépe hodnocené půjčky

Získání úvěru je snadné a rychlé. Kolik si chcete půjčit?

Кonsolidace nebankovních půjček

Na co to vlastně vůbec je? Jedná se o vhodný způsob, jak si sloučit všechny půjčky hlídat si jenom jednu. Také můžete hodně ušetřit na úrocích a poplatcích. Nebankovní poskytovatelé často mívají vysoké poplatky za vedení účtů. Účelem konsilidace tedy je ušetřit na poplatcích a mít jen jednu půjčku.

Kolik se dá konsolidací ušetřit?

Vše si můžete zjistit v našem srovnávači. Také může být výhodné, že se vám mohou snížit měsíční splátky. To klientovi dá jistotu, že bude mít na všechny splátky a zbytečně se nedostane do dalších dluhů kvůli pokutám atd.

Půjčka, která vznikne sloučením – konsolidací je tedy úplně nový produkt ze kterého se splácí všechny původní půjčky u všech poskytovatelů. Některé společnosti peníze vůbec neposílají, neboť těmi penězi rovnou splatí všechny vaše současné půjčky. Konsolidací jsou tedy všechny půjčky splaceny a půjčku tedy splácíte nové společnosti s novým splátkovým kalendářem.

S konsolidací bez registru se setkáme jen zřídka. To je dané tím, že úvěr vytvořen konsilidací je vyšší, než běžný úvěr. Pro poskytovatele byl to byl veliký risk, kdyby dělal konsolidace bez registrů. Po ověření bonitu klienta v registru bývá nová půjčka většinou dražší, než ta původní.

Konsolidace půjček online

Pokud žijete v rodině, ve které je více půjček, ale vedených na jinou osobu, tak lze i tyto půjčky sloučit. Do jedné půjčky se dá sloučit mnoho typů půjček. Jak bankovní, tak nebankovní. Krátkodobé, i dlouhodobé. Dokonce i kreditní karty, nebo kontokorentní úvěry. Je vždy dobré si konsolidaci promyslet a zkontrolovat si kolik budete platit po konsolidaci a kolik před ní, U nás můžete poměrně jednoduše zjistit kde pro vás konsolidace bude výhodná a to díky našemu srovnávači.

Nikam nemusíte chodit. Vše vyřídíte přes internet z domova. Pro konsolidaci budete potřebovat jak doklad totožnosti, tak všechny smlouvy k vámi sloučeným půjčkám. Také je nutný výpis z vašeho bankovního účtu a to z důvodu potvrzení příjmu. Většinou se vám po odeslání formuláře ozve specialista, který by vám měl sdělit všechny podrobnosti.


Jak vybrat půjčku

Co by pro vás mělo být nejdůležitější? Podívejte se na hlavní parametry při výběru půjčky.

🌟🌟🌟🌟🌟