Půjčky pro zadlužené

Půjčky pro zadlužené a pro problémové klienty

Mnoho lidí se ve spojení s otázkou úvěrů zajímá o problematiku půjček pro zadlužené, které mohou mít i více dluhů, např exekuce, insolvence atd. Lidé, kteří mají zájem o tento typ půjček bývají často ve velmi tíživé situaci. Je pro ně velice těžké si najít půjčka, která by byla pro ně alespoň trochu výhodná. Tyto klienti jsou pro poskytovatelé půjček velice rizikoví. Avšak i pro zadlužené lidi existují půjčky, které mohou dostat. Co to je za půjčky a kde se dají najít ty nejlepší?

Nejlépe hodnocené půjčky

Nejlépe hodnocené půjčky

Získání úvěru je snadné a rychlé. Kolik si chcete půjčit?

Existují vůbec půjčka pro dlužníky a zadlužené ihned?

Bankovní půjčky pro zadlužené klienty nejspíše nejsou
Pakliže máte nějaké dluhy a chtěli byste si půjčit od banky, tak nemá ani smysl se o to pokoušet. Lidem se záznamem v registru dlužníků ( SOLOS, nebo jiné) banky nikdy nepůjčují a ani nepůjčují lidem, kteří jsou zasažení exekucí, nebo insolvencí. Banky si vždy velice opatrně kontrolují všechny žadatele. Ale pak je tu také několik nebankovních společností, které už tak ostražité nejsou.

Nebankovní půjčky pro zadlužené mnoho možností

Na trhu poskytovatelů je veliká konkurence a proto se někteří poskytovatelé také zaměřují na trochu rizikovější klienty, u kterých je nebezpečí, že by mohly nastat potíže se splátkami. Proto se otevírá možnost i zadluženým klientům. Měli by ovšem počítat s tím, že nebankovní společnosti poskytují dražší úvěry a úroky jsou zde podstatně vyšší. Můžete se setkat se dvěma typy půjček od nebankovních společností, na které mají šanci i zadlužení klienti. Zaprvé se jedná o tzv. SMS půjčky. Druhá možnost se nazývá půjčka s ručením nemovitosti.

Mikropůjčky pro zadlužené

Občas se také setkáme s náznem SMS půjčky, nebo půjčky před výplatou. Tyto úvěry jsou velice krátkodobé s menšímy obnosy peněz. Jejich platnost je obvykle do 30 dnů. Díky tomu, že se jedná o velice malé obnosi většinou v tisících korun, tak jsou podmínky těchto půjček velice lehce dosažitelné. Tento typ půjček může být výhodný pro kohokoliv. Dokonce některé společnosti nabízí tzv. první půjčka zdarma – půjčka je zcela bez úroků a poplatků. Je potřeba si pohlídat datum splatnosti, který většinou je do 30 dnů.

Vždy si poskytovatelé dobře zkontrolujte. Vyhledejte si recenze a vždy vybírejte s chladnou hlavou. Vyhýbejte se těm, kteří po vás chtějí vysoké poplatky předem, nebo chtějí, abyste zavolali na placené číslo. Ideální je použít některý z online srovnávačů, třeba ten na našich stránkách.


Jak vybrat půjčku

Co by pro vás mělo být nejdůležitější? Podívejte se na hlavní parametry při výběru půjčky.

🌟🌟🌟🌟🌟