Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned

Pokud chcete zažádat o půjčku pro nezaměstnané, tak můžete být ve zkušební lhůtě, nezaměstanný, podnikatel, nebo žena na mateřské dovolené. Protože není potřeba téměř žádných dokladů, tak je půjčka potvrzena téměř okamžitě a peníze Vám přijdou téměř ihned na váš účet, nebo poštovní poukázkou. U této půjčky neplatíte žádné poplatky předem. Jedna se o bezůčelovou půjčku. To znamená, že půjčku můžete využít na cokoliv budete chtít. Datum splatnosti bývá okolo 7 dní až 48 měsíců. Každý poskytovatel má dobu splatnosti půjček jinou. V případě, že vám peníze přijdou až domů, tak budete mít vysoké RPSN. Půjčku splácíte v týdenním, nebo měsíčním cyklu, který stanoví poskytovatel. Proto je půjčka pro nezaměstnané vhodná jako menší půjčka před výplatou.

Nejlépe hodnocené půjčky

Nejlépe hodnocené půjčky

Získání úvěru je snadné a rychlé. Kolik si chcete půjčit?

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané

Požádat o nebankovní úvěř s registračním poplatkem 1 Kč můžete na internetových stránkách poskytovatele. Po vyplnění žádosti Vám zavolá operátor a ověří si vaší totožnost a poté Vám částku odešlou. Najdou se však i poskytovatelé, kteří po vás poplatek vyžadovat nebudou, tito poskytovatelé po vás tedy poté budou požadovat kopii občanského průkazu, poslat email, nebo SMS, nebo jiný doklad. Pakliže doklady potvrzující vaší totožnost nemůžete zaslat elektronicky, tak můžete poslat kopii poštou, ale tím se prodlouží délka odeslání vaší půjčky až o několik dnů. Tento charakter půjček můžete využívat opakovaně kdy budete chtít. Většinou si po první půjčce můžete v dalších půjčák půjčovat větší obnost peněz. Pár poskytovatelů úvěrů do určitých částek poskytují půjčky zdarma bez poplatků. Jen musíte peníze vrátit do termínu na kterém jste se domluvili. V dnešní době díky internetu je možné získat peníze téměř ihned na terminálech Sazky, nebo na vašem bankovním účtu.

Půjčky pro nezaměstnané online

Jestliže jste zažádali o půjčku přes internet, tak jsou všechny vaše data šifrována a ochráněna před ukradnutím. Všechny firmy poskytující půjčky jsou zaregistrovány na Úřadě na ochranu osobních údajů. Všechny společnosti jsou navíc pod dozorem ČNB a jejich podmínky pro splnění podmínek jsou o něco mírnější než-li u bankovních solečností, kde bez doložení příjmů půjčku jen tak nedostanete. Některé nebankovní společnosti také mají v nabídce kreditní karty, kontokorenty, nebo revolvingové úvěry. U těchto půjček nemusíte mít ručitele, nebo zastavovat nemovitost, tím pádem o vás nikdo nezíská finanční informace. Nabídek je mnoho, stačí si jen vybrat. Často jsou také na trhu různé akce, jako třeba snížení úrokových sazeb, nebo jiné.


Jak vybrat půjčku

Co by pro vás mělo být nejdůležitější? Podívejte se na hlavní parametry při výběru půjčky.

🌟🌟🌟🌟🌟