Nebankovní mikropůjčky

Nebankovní půjčky

Mezi typické vlastnoti této půjčky patří nízký finanční obnos – od 500 Kč do 20 000 Kč. Rychlé domluvení přes internet. Peníze vám přijdou téměř ihned. Malé požadavky na žadatele. A občas i první půjčka zdarma pro nové žadatele. Skoro nikdy nemusíte předkladat potvrzení o zaměstnání, či doložení příjmu, jedná se o běžnou praxy. Častou praxý také je, že musíte poslat na bankovní účet společnosti 1 Kč a tím proběhne vaše verifikace.

Nejlépe hodnocené půjčky

Nejlépe hodnocené půjčky

Získání úvěru je snadné a rychlé. Kolik si chcete půjčit?

Způsoby vyřízení mikropůjčky online

Téměř všechny mikropůjčky se dají vyřídit z pohodlí vaše domova přes internetové stránky. Nemusíte tedy nikam chodim, nebo volat. Avšak lze i mikropůjčku vyřídit přes telefon, SMS, nebo osobně.
Nejrychlejší a nejlehčí cestou je však sjednání online, protože tato varianta je dostupná 24 hodin denně.

Výplata mikropůjčky – behotovostně i na ruku

Valnou většinu mikropůjček lze vyplatit jen bezhotovostním převodem na váš bankovní účet. Avšak né pro každého je tato možnost přijatelná a tak raději preferují pěníze v hotovosti. Společnosti mají třeba své obchodní zástupce, kteří přijdou až za vámi domů. Nebo svou půjčku můžete vyplatit na čerpacích stanicích, novinových stáncích, nebo jiných terminálech a to i o víkendech a svátcích.

Nevýhodnější půjčka je ta, která je zdarma

Na našem trhu máme několik společností, které nabízí první půjčku bez poplatku – zdarma a bez úroků. Tento typ doporučejeme a je nejvýhodnější. Máme nezávislý srovnávač, ve kterém vždy najdete přehled těch nejvýhodnějších mikropůjček na našem trhú. Nezařazujeme do srovnání žádné nebezpečné úvěry. Jen ty, které jsou na 100 % prověřené. Můžete vybírat podle ůvěrového rámce, úrokum nebo délky splatnosti úvěru. Také zde najdete recenze na všechny mikropůjčky a také nechybí důležité informace o konkrétním úvěru vše na jedné stránce.


Jak vybrat půjčku

Co by pro vás mělo být nejdůležitější? Podívejte se na hlavní parametry při výběru půjčky.

🌟🌟🌟🌟🌟